Make your own free website on Tripod.com

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

 

 

Kalite; ambalajlı su üreten şirketimizin temelidir. Erikli olarak ambalajlı su sektörünün lider şirketi olma sorumluluğunu taşıyoruz. Yüksek kalite standartlarımız ile sağladığımız tüketici memnuniyeti pazarda lider konuma ulaşmamızı sağlamıştır.

Raftaki her ürünün, verilen her servisin ve her müşteri geri bildiriminin liderliğimizi sürdürmek için önemli olduğunun bilincindeyiz. Bir ürünün üzerindeki Erikli markası; onu güvenle tüketebileceğinizin, ilgili tüm yasal gerekliliklere uygunluğunun ve yüksek kalite standartlarına sahip olduğunun taahhüdüdür.

Kalite Politilamız

Kalite Politikamız

 

DENETİM SİSTEMİMİZ

Erikli’de, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek, dağıtım kanallarının hızlı, daha verimli ve kaliteli bir şekilde eksiksiz hizmet verebilmelerini sağlamak amacıyla etkin bir denetim sistemi uygulanmaktadır.

Erikli’nin sektördeki yerini farklılaştıran bir uygulama olarak karşımıza çıkan denetim programı, şirket politikaları çerçevesinde olabildiğince standart dağıtım kanalları oluşturabilmek için noktaların denetlenmesi, performanslarının ölçülmesi ve eksikliklerinin tespit edilerek giderilmesini sağlayacak iyileştirme çalışmaları ile ilgili faaliyetleri içerir.

Öncelikli hedef, denetim raporunda yer alan iyileştirilmesi gereken noktaların dağıtım kanalları yetkilileri ile görüşülerek, belirlenen standartların yakalanmasına çalışılması, iyileştirme sürecinin takip edilmesi, dağıtım noktasının müşteri iletişimi, denetim kriterleri, kampanya standartları konularında bilinçlendirilmesi, gerekli eğitimlerin verilmesi, belirlenen aksiyonların yapılıp yapılmadığının kontrolü ve sürekli iyileştirme çerçevesinde yönlendirilmesidir.

Denetim programı, yıllık olarak 3'er aylık dönemler için planlanır. Denetimler, konusunda uzman bir ekip tarafından bölgesel şartlara ve denetim programına bağlı olarak gerçekleştirilir. Ayrı bir yapılanma içerisinde diğer bölümlerden bağımsız olarak çalışan Denetim Ekibi, şirketin diğer bölümlerine sağladığı sürekli bilgi akışı sayesinde iyileştirme çalışmalarının başlatılmasını destekleyerek, hızlı aksiyon alınmasını amaçlar.

 

Erikli’den depozitosuz abonelik fırsatı

 

Arayın, Erikli lezzeti Uludağ’ın zirvesinden kapınıza gelsin. Üstelik depozito ödemeden.

Kampanyaya katılmak çok kolay…

444 0 222 Erikli Müşteri Hizmetleri merkezini hemen arayın, elinizdeki diğer marka şişenizi ücretsiz olarak değiştirelim.

 

 *Kampanya diğer marka şişe teslimatlı yeni abonekilerde tek şişe için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

 

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

En büyük yaşam kaynağı olan su, vücudumuzdan sindirim, terleme ve nefes alma yoluyla sürekli eksilmektedir. Temel prensip olarak, kaybolan su miktarı mutlaka yerine konmalıdır.

Yaklaşık olarak bir gün içerisinde vücut ağırlığımızın en az 1/36’sı kadar su almalıyız. Bu ihtiyacın bir kısmının muhtelif yiyecekler yolu ile alındığını varsaysak bile, bir yetişkinin günde en az 1,5 litre su içmesi gerekmektedir.

Uludağ’ın bir armağanı olan Erikli, vücudunuzun ihtiyacı olan tüm minerallerin büyük bir kısmını karşılar. Sağlığınız için vazgeçilmez olan ve Erikli’ ye benzersiz lezzet katan mineraller, Uludağ’ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanlarında suyunuza eklenir.

Doğanın taklit edilemez saflığı ve mineral zenginliği Erikli’ nin lezzetini doyumsuz kılar.

Uludağ’ın 2300 metre yükseklikte bulunan kaynağından alınarak, el değmeden şişelenen Erikli, ailenize en saf ve en doğal sağlık garantisini sunuyor. Dolumun her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik açıdan tam güvenli olarak tüketicilerine sunuluyor. Erikli’ nin eşsiz tadını ve yumuşak içimini deneyen herkes, yıllardır sofralarında bu lezzetin keyfini sürüyor.

0,225 lt
Erikli ailesinin en küçük üyesi… Seçkin restoran ve kafelerde sizleri Erikli lezzeti ile buluşturuyor.

0,33 lt
Şık ambalajıyla piyasaya sunulan 0,33 lt Erikli, özellikle restoran ve kafelerde tüketiciyle buluşuyor. Her yere yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz pratik ambalajlı Erikli, yumuşak ve lezzetli içimi ile size gün boyu tazelik ve ferahlık sunuyor.

0,5 lt
İster masanızda, ister çantanızda... Her zaman, her yerde yanınızda! Sıcak yaz günlerinde 0,5 lt ambalajı size en yakın market ve büfelerde bulabilirsiniz.

1 lt
İdeal boyutuyla her an yanınızda… Ambalajı ve kullanım kolaylığı ile tercih ettiğiniz her alanda sizlerle.

1,5 lt
Buzdolabına rahatça sığan, ergonomik yapısı ve sofralara yakışan şık şişesiyle… Erikli 1,5 lt, satış noktalarına kolay taşınabilir lı paketiyle sunulmaktadır.

5 lt
Taşıması kolay, kullanımı kolay... İster evde, ister piknikte dilediğiniz her an sizinle…

8 lt ve 10 lt
Pratik kullanımı ve taşıma kolaylığı ile mutfaklarınızda ve ofislerinizde daima sizlerle….

19 lt
Güvenli ve hijyenik 19 lt polikarbonat damacana ambalajı ile size aile boyu sağlık sunuyor. Çevre dostu geri dönüşümlü şişesiyle, Erikli lezzetini doya doya tatmanız için, bir telefonla evinizde ve iş yerinizde.

Bunları biliyor muydunuz?

PDF

Yazdır

e-Posta

 

1.       Normal bir insanın günlük su tüketimi ne olmalıdır?

2.       Suda bulunan kalsiyum ve magnezyumun yararları nelerdir?

3.       Magnezyumun alt ve üst sınırı var mıdır?

4.       PH nedir?

5.       İletkenlik nedir?

6.       Suda sertlik derecesi neyi ifade eder?

7.       Ambalajlı suyu neden tercih etmeliyim?

8.       Ambalajlı suları nasıl kullanmalıyım?

9.       Ambalajlanmış suyu hangi şartlarda saklamalıyız?

10.    Ambalajlanmış bir suyun kullanım ömrünü etkileyen faktörler nelerdir?

11.    Su için ideal tüketilme sıcaklığı nedir?

12.    Polikarbonat şişe ambalaj özellikleri nelerdir?

13.    Polikarbonat şişe kullanımının püf noktaları nelerdir?

14.    Damacana ambalajlar neden 19 litre’ dir?

15.    Açılan bir pet ürünün tüketim ömrü nedir?

16.    19 litre polikarbonat şişelerin dolum sayısı nasıl belirlenir ve ne kadardır?

17.    Polikarbonat ve pet ambalajlı suların raf ömürleri neden birbirinden farklıdır?

18.    Polikarbonat ve pet şişelerin kapaklarının mavi yada beyaz olmasının anlamı nedir?

19.    Polikarbonat ve pet şişe arasındaki renk farkının sebebi nedir?

20.    Polikarbonat ve pet ambalajların insan sağlığı üzerindeki etkileri nelerdir?

21.    Pompa temizliği nasıl yapılmalıdır?

22.    Kullandığım suyun kalitesini nasıl anlarım?

23.    Şebeke suyu ile ambalajlanmış doğal kaynak suyu arasında ne tür farklar vardır?