Make your own free website on Tripod.com

DAĞITIM MERKEZLERİMİZ

Ürünlerimiz yüzlerce bayi ve hizmet noktasıyla, onbinlerce perakende noktasına sistemli bir dağıtım yapısı içinde teslim edilmektir. Erikli, ana bayi ve bayilerinin satış ve dağıtım mekanizmalarını etkin ve verimli kılmak amacıyla Türkiye’nin yedi farklı noktasında kurulan dağıtım merkezleri ile ticari müşterilerine hizmet vermektedir.

Pet ürün grubundaki ana bayi ve bayiler, bölgelerinde oluşturdukları yetkili dağıtım unsurları ile Erikli ürünlerini perakende noktalarına ulaştırmaktadır.

19 litre ürün grubunda ise Türkiye çapında 400’e yakın Hizmet Noktası ile ev/ofislere hizmet sunulmaktadır. Erikli, uluslararası platformda Almanya başta olmak üzere, İngiltere, Hollanda, Belçika, Danimarka, Avusturya, İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere yurtdışı dağıtım kanalları aracılığıyla ihracat gerçekleştirmekte ve Erikli pet ürünlerini bu bölgelerde de tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Temellerinin atıldığı günden itibaren faaliyetlerine artarak devam eden Erikli’nin en büyük başarısı, ülkemizde yeryüzüne kendiliğinden çıkan doğal kaynaklarını kullanmasından, kaynağının saflığını ve doğallığını korumasından ileri gelmektedir. Erikli Doğal Kaynak Suyu’nun kaynağı, yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve yüksekte, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkil